Tvorba www stránek

Grafika podpořená internetovým marketingem a multimediálním designem

Obvyklá cena za vytvoření kompletní www prezentace se pohybuje v rozsahu 15.000 – 30.000,- Kč. Upřesnění jednotlivých prací naleznete v ceníku níže. Kromě standardního grafického návrhu a zpracování samotných stránek poskytujeme i služby v oblastech internetového marketingu a multimediálního designu, aby zhotovené prezentace byly svěží a poutavé (animované a ozvučené) a rovněž dobře vyhledatelné ve vyhledávačích (optimalizace pro vyhledávače SEO).

Ukázky vybraných realizací

Ceník tvorby www stránek
Služba Cena v Kč Upřesnění
Grafický návrh pro web 3.500 – 7.000,- Cena se může lišit díky podle náročnosti zadání (profilová stránka, rozsáhlý portál atd.) a podle hloubky zpracování (pouze titulní strana nebo i ukázky podstránek).
Základní marketingová analýza 1.000 – 3.500,- Rozbor stávající www prezentace včetně statistik Google Analytics, Vytvoření strategie pro novou podobu webu, srovnání s konkurencí.
Copywriting a optimalizace pro vyhledávače SEO 3.000 – 6.000,- Vytvoření poutavých textů pro jednotlivé stránky, které zajistí jejich snadné vyhledání na internetu.
Šablona webu 2.000 – 4.000,- Vytvoření HTML + CSS šablony pro plnění webu. Odladění šablony pro různé prohlížeče (Explorer, Firefox)
Plnění webu 500 (Kč/hod.) Zpracování textů do rubrik, vytvoření galerie, zpracování obrázků atd.
Zhodnocování webu 500 (Kč/hod.) Registrace do katalogů a vyhledávačů,
budování zpětných odkazů atd.
Reklama a placené pozice
ve vyhledávačích
dle aktuálních cen vyhledávačů Cena zařazení do reklamních programů Seznam, Google a dalších závisí především na exkluzivitě vybraných klíčových slov, které vystihují podstatu Vašeho podnikání.
Školení internetového marketingu 3.500 – 7.000,- Zahrnuje prezentaci tvorby strategie, analýzy webu vlastního i webů konkurence, optimalizace pro vyhledávače SEO, a další nezbytné marketingové nástroje.

 

Termín dodání reklamních předmětů a prostředků je minimálně 7 dnů, za dodání v karatším termínu účtujeme expresní příplatek.

[ zpět ]

© 2009 Falco team s.r.o. (Brno) | Výroba reklamy na zakázku | Tvorba webových stránek Brno