Polep samolepících fólií (Ceník)

Reklamní polep samolepící fólií

Realizujeme reklamní polep různými druhy samolepících fólií, a to od jednobarevného tisku, až po tisk fotografií na automobily, výklady, reklamní cedule a reklamní předměty.

Řezaná samolepící fólie

Řezané samolepící nápisy a znaky jsou dodány, vyseparované, potažené přenosovou fólií, přpravené k nalepení. Součásti dodávky je návod k aplikaci. Standartní trvanlivost použitých materiálů je 3-5 let v exteriéru. Účtovanou plochu lze snadno spčítat z obsahu čtverce nebo obdélníka, do kterého lze umístit celkový řezaný objekt.

+ Technologie polepu samolepících fólií (zobrazit více informací)

Vyřezané samolepící fólie se lepí na cedule, výklady, automobily. Reklamní samolepící fólie jsou v různých barvách a lze je vrstvit na sebe, tím se dosahuje barevného efektu. Kromě toho můžeme využít i velkoplošný tisk s ořezem, a to v případě cmyku, tedy tisku fotografií. Reklamní fólie mohou být nalepeny zvenku i zevnitř. Mají různou trvanlivost a různé vlastnosti. Trvanlivost může být až do sedmi let a samolepící fólie mohou být i měkké pro lepení na oblé tvary automobilů, kde lze využít i jednostranně průhlednou fólii na polepení skla.
Řezaná samolepící fólie
plocha m2 varianta 1 varianta 2 varianta 3
do 0.5 m2 500 Kč 650 Kč 800 Kč
do 3 m2 450 Kč 600 Kč 750 Kč
nad 3 m2   400 Kč 550 Kč 700 Kč

Cena montáže a aplikace se pohybuje podle náročnosti od 300,-/hod.

 

Termín dodání reklamních předmětů a prostředků je minimálně 7 dnů, za dodání v karatším termínu účtujeme expresní příplatek.

[ zpět ]

© 2009 Falco team s.r.o. (Brno) | Výroba reklamy na zakázku | Tvorba webových stránek Brno